Top Model School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top Model School

Това е сбъдната мечта на много момичета - да бъдат топ модели.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 It hurts so much

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Професор Таня Найджълс
Admin
Професор Таня Найджълс


Брой мнения : 622
Join date : 10.06.2009
Age : 28
Местожителство : In a place, where the word happiness is always told by someone else!

It hurts so much Empty
ПисанеЗаглавие: It hurts so much   It hurts so much Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 1:52 am

Наранявали ли са ви почти неизлечимо? Губил ли е целия всят смисъла си? Падали ли сте без сили да станете? Плакали лли сте без останали сълзи, които да текат?
Върнете се в началото Go down
https://topmodelschool.bulgarianforum.net
Клаудия Милър

Клаудия Милър


Брой мнения : 165
Join date : 10.06.2009
Age : 27
Местожителство : The castle of the Devil

It hurts so much Empty
ПисанеЗаглавие: Re: It hurts so much   It hurts so much Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 1:56 am

О да.И то цяла година.Иве,Мими вие знаете най-добре това.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Де Ван

Ванеса Де Ван


Брой мнения : 15
Join date : 07.09.2009

It hurts so much Empty
ПисанеЗаглавие: Re: It hurts so much   It hurts so much Icon_minitimeПет Сеп 11, 2009 4:46 am

Уей ... това е труден въпрос ... хаха ... аз понеже съм човек ,който не се влияе много много от такива теми ... не обичам да се засягам ,а и да искам не мога истински. Не мога ,защото знам ,че колкото и да съм обичала някой края винаги ще дойде ... /говоря за гаджетата/. И колкото и да плача то си е ясно ,че неможе да се направи нищо. С времето хората си писват - има и такива ,които се обичат прекалено за да си писнат. Опита ми идва от родителите ми. Когато ги гледам сякаш не сме семейство. Те явно не са се обичали така силно или просто на мъжете им бие дъската като минат 40....
И все пак ... не не ми се е случвало и никога няма да допусна да ми се случи... Защото знам ,че момчетата не заслужават нито една пролята сълза ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





It hurts so much Empty
ПисанеЗаглавие: Re: It hurts so much   It hurts so much Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
It hurts so much
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Top Model School :: Забавно :: With every simple heartbeat-
Идете на: