Top Model School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top Model School

Това е сбъдната мечта на много момичета - да бъдат топ модели.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Басейна

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Професор Таня Найджълс
Admin
Професор Таня Найджълс


Брой мнения : 622
Join date : 10.06.2009
Age : 28
Местожителство : In a place, where the word happiness is always told by someone else!

Басейна Empty
ПисанеЗаглавие: Басейна   Басейна Icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 3:45 pm

Така изглежда басейна:
Басейна 927627S
Върнете се в началото Go down
https://topmodelschool.bulgarianforum.net
Професор Таня Найджълс
Admin
Професор Таня Найджълс


Брой мнения : 622
Join date : 10.06.2009
Age : 28
Местожителство : In a place, where the word happiness is always told by someone else!

Басейна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна   Басейна Icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 3:58 pm

Басейна 927648k
Върнете се в началото Go down
https://topmodelschool.bulgarianforum.net
Елизабет Ротшилд

Елизабет Ротшилд


Брой мнения : 383
Join date : 11.06.2009
Age : 27
Местожителство : Alone in the rain...

Басейна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна   Басейна Icon_minitimeПон Юли 06, 2009 1:59 am

След като свършихме с урока по Стайлинг за банските, Таня ни каза че ще отидем на басейна. Аз се прибрах бързо в стаята си веднага изтичах до гардероба си. От там извадих банският и хавлията си. След това отидох в банята за да си взема слънце защитният крем и джапанките. Щяхме да бъдем при откритият басейн т.е. щях да се пека. Облякох банският си, която беше бял и се зачудих какво да сложа отгоре докато отида до басейна. Избрах си един бял комплек от горнище без презрамки и къси панталонки, коийто обожавах. Тъй като и комплекта и банският бяха бели, познайте какви бяха джапанките ми - бели разбира се. Взех и слънчевите си очила, че накъде без тях. Сложих си малко парфюм, който имаше лек, приятен мирис. Натъпках хавлията, защитният крем, портомонето, телефонът, ключовете и фотоапаратът си в плажната си чанта. След което излязох от стаята си и се запътих към басейнът. Там вече имаше няколко момичета от моя клас и аз се присъединих към тях.
- Здравейте. - усмихнах се аз на Клаудия, Кристен, Клоуи, Емили и Джесика, които бяха легнали върху шезлонгите си и се наслаждаваха на слънчевите лъчи.
- Здрасти.
- Хей.
- Мхм.
- Сядай при нас.
И т.н. Не далеч от нас се бяха настанили и таня и Ванеса. Аз оставих чантата си до шазлонга, който се намираше между този на Клаудия и Клоуи.
Свалих костюмчето си, след което си намазах с защитният крем, който беше прозрачен. За което бах благодарня, понеже щеше да е много смешно да сидя бяла цели 10 минути. Настаних се удобно със слънчевите очила върху очите ми. Постоях така 15тина минути и си говорих с момичетата, след което реших, че искам д вляза в басейнът.
Костюмчето ми
Банският ми
Джапанките ми
Очилата ми

П.П. После ще продължа.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:02ccc5b1
Клаудия Милър

Клаудия Милър


Брой мнения : 165
Join date : 10.06.2009
Age : 27
Местожителство : The castle of the Devil

Басейна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна   Басейна Icon_minitimeПон Юли 06, 2009 2:19 am

След часа,аз както другите момичета изтичах в стаята си за да се подготвя за басейна.Отворих гардероба и затърсих бански.Накрая открих един син.Той ми беше любимия а и беше от victoria's secret.След като го сложих затърсих и джапанките си.Те бяха черни и не като типичните.Тоест бяха нестандартни.След като бях готова,сложих кърпата си в чантата и се запътих към бацейна.Когато отидох,отново бях първа.Избрах си шезлонг и си оставих нещата там.След това извадих слънцезащитния си крем 50 фактор и започнах да се мажа.Когато трябваше да си намажа гърба се усетих че няма да мога сама.Тогава някой взе бутилката от ръката ми и започна да ме маже.Когато приключи аз все още се чудех кой е това?До мен седна едно момче.Имаше кестенява не много дълга коса и същои беше по бански.Той ме заговори:
-Здрасти

-Здрасти-отвърнах аз докато гледах зелените му очи,той пак заговори:
-Ти си?
-Клаудия -казах аз а после добавих-Казват ми Клауд.А ти си?
-Аз съм Даниел-усмихна се той и след това каза-хаиде чао че госпожата ви идва и ако ме жиди тук,лошо ми се пише.
-Чао-добавих аз леко зашеметена.Как се почви той?От къде ли беше?Имаше още доста въпроси които да си задам,но реших да не го правя.Взех си очилата от чантата и се излегнах на шезлонга си.След около5 минути се появиха и друдите момичета.
Бански ми
Джапанките ми
Парфюма ми
Очилата ми
Върнете се в началото Go down
Кристен Суон

Кристен Суон


Брой мнения : 182
Join date : 14.06.2009
Местожителство : In wonderfull world of dreams

Басейна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна   Басейна Icon_minitimeВто Юли 07, 2009 1:07 am

След като професорката ни каза, че ще можем да отидем в басейна аз се затичах бързо към стаята си и се преоблякох. Облякох си един син бански. Той ми беше любимия, защото се сливаше във водата, когато бях в басейна. Купихме го тъкмо преди да почна тази гимназия. Взех си една също светло синя хавлиена кърпа. Върху нея имаше нарисувана звезда. Напръсках се с eдин много хубав парфюм. Не забравих и слънчевите си очила. Обух си светлосините джапанки. Така, след като се преоблякох се запътих към басейна, където вече ме чакаха останалите момичета. Дойдох при открития басейн. Там намерих класа ми. Някой момичета се пекоха на шезлонгите си на слънце. Аз легнах по гръб на един, който беше празен. Вероятно не беше запазен. Не се намазах с крем, защото не си го носех. Пък и за какво ми е да го мъкна. После се обелгнах от другата си страна и си сложих слънчевите очила, за да не ми блести слънцето. След 10 мин. реших да вляза в топлия вече басейн. Като влязох започнах да плувам. След което Лиз влезе след мене. После се събраха и другите момичета и всички вече се плискахме с вода вътре. Таня също влезе вътре. Беше се преоблякла с един страхотен бански, който й стоеше много добре според мен. Тя плуваше в огромния басейн и ни гледаше усмихнато. Естествено всеки би си мечтал за учителка като нея. Всички се забавлявахме чудесно и със сигурност беше много забавно. След време Таня обяви, че трябва да излизаме навън. Аз се изсуших с кърпата си и отидох в стаята си да се преоблека.
Бански
Синята ми кърпа
Парфюма ми
Слънчевите ми очила
Джапанките ми
Върнете се в началото Go down
http://miamicity.lifeme.net
Sponsored content





Басейна Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейна   Басейна Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Басейна
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Top Model School :: Около училището :: СПА комплекса-
Идете на: