Top Model School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Top Model School

Това е сбъдната мечта на много момичета - да бъдат топ модели.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Плажа

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Елизабет Ротшилд

Елизабет Ротшилд


Брой мнения : 383
Join date : 11.06.2009
Age : 27
Местожителство : Alone in the rain...

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Плажа   Плажа Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 11:46 pm

Е ако другите места са обичани то това е направо обожавано. Всеки ден тук идват най-малко 30 момичета за да се попекът, както казах най-обожаваното място в училището ни. Плажът е едно наистина много красиво място. Ето го и него:
Плажа Mem10-beach
Плажа Beach2

Тук е на залез:
Плажа Myrtle-beach-sc-sunrise
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:02ccc5b1
Клаудия Милър

Клаудия Милър


Брой мнения : 165
Join date : 10.06.2009
Age : 27
Местожителство : The castle of the Devil

Плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажа   Плажа Icon_minitimeПет Юли 10, 2009 2:57 am

Оказа се,че Дани беше решил да сме на плажа.Също така носеше една кошница с храна.Когато пристигнахме аз не можех да повярвам на очите си.Ние двамата отидохме в една по отдалечена част на плажа.Дани започна да вади нещата от кошницата а аз си свалих обувките и отидох до водата.Започнах да се любувам на красивия залез,когато осетих две ръце да ме обгръщат.Беше Дани.Аз реших да се позакачам малко.Освободих се от хватката му и се наведох към водата.Тогава го напръсках и се засмях.Той ме погледна леко ядосано и знаех какво ще последва.Затичах се,а той започна да ме гони.Натрая ме хвана и ме хвана в ръце.Аз се засмях,а той започна да ми шепне в ухото:

-Това да не се повтаря.-След това ме вдигна от земята и ме заъртя във въздуха.Когато ме постави на замята,хвана едната ми ръка и ме поведе към вечерята ни.Беше взел суши-любимото ми.Взехме клечките и започнахме да ядем.Тогава Дани се изцапа лекичко по брадичката.Аз се засмях и казах:
-Имаш едно петунце ето тук-аз се наведох малко и го целунах по брадичката.Той се засмя и ме хвана в една прегръдка.Аз го погледнах,а той каза:

-Знаеш ли,много си красива тази вечер.-аз се усмихнах и приближих лицето си към неговото.Той ме погледна малко учудено.Аз се въсползвах от момента и долепих устни до неговите.Те бяха толкова топли и меки.Той отвърна на целувката.Пръстите му се заплетоха в косата ми,а аз увих ръцете си около врата му.Когато се отделихме един от друг,той ме гледаше малко странно,но после се усмихна.След това каза:

-Клауд стани ми гадже-После замъча и се загледа в очите ми.Аз се замислих,въпреки,че вече знаех какво ще отговоря.
-Аз..аз...да-после отново долепох устно до неговите.Той ме придърпа в скута си и започма да движи ръце по гърба ми.След като спрях,поставих глава на рамото му.Той се въсползва от това и ме целуна по врата.Аз измърках като коте.Не исках това да свършва.Исках момента да прдължи вечно...
Върнете се в началото Go down
 
Плажа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Плажа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Top Model School :: Около училището :: Плажа-
Идете на: